Ocena wątku:
  • 9 Głosów - 3.11 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odpowiedź na pozew - kłamliwy
Autor Wiadomość
tysha Offline
Użytkownik
*

Liczba postów: 1
Dołączył: 30-12-2013
Reputacja: 0
Post: #1
odpowiedź na pozew - kłamliwy
Witajcie,
często tu zaglądam z mężem, mamy podobną sytuację.
Ostatnio dostaliśmy pozew o podwyższenie alimentów z 400 na 800zł, bo kobieta wymyśliła, że utrzymanie ich syna kosztuje 1600zł miesięcznie, po 800zł od każdej ze stron. Przy czym podaje, że utrzymanie jej i jej męża miesięcznie wynosi 2000zł.
Podaje, że są sadownikami (chyba jabłka mają czy coś takiego) i mają 8ha, z czego przeliczeniowych wychodzi im 1600zł miesięcznie dochodu, a ona nie pracuje, bo siedzi z drugim dzieckiem w domu. Oczywiście wszyscy są w niedostatku, a mąż prowadzi firmę jednoosobową (jeździ tirem tu i tam) i ma z tego tylko 1000zł na miesiąc.
Dzieciak przyjeżdża do nas w markowych ciuchach, mówi, że ma w pokoju swój własny telewizor, laptop i telefon, masę gier i co mu się tam zamarzy.
U nas się generalnie nudzi, bo my tylko 2 pokoje mamy, zabieramy dzieciaki wspólnie na różne wycieczki, rowerowe, las, rzeka, wyprawy z kanapkami "na biegun pólnocny", czasem do kina. Robimy coś wspólnie w domu, jakieś masy solne itp. Małemu to nie pasuje (ma 8 lat) - woli swoje gadżety i nie rozstaje się z komórą i swoimi perfumami od matki.
Piszę, żebyście mieli obraz.
Nie wiem, co napisać w odpowiedzi, kto to wszystko zrozumie? Dzieciak ma luksusy u matki, ojca nie stać na kupienie mu quada, bo to mu się marzy - więź się rozluźnia...
Mąż ma 3300, a ja 1000zł na rękę, kilkaset nam zostaje, ale czy to jest powód, żeby podwyższać? Mamy jeszcze swojego syna i córkę.
Pomóżcie,
żona
30-12-2013 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:

KontaktForum OjcówWróć do góryWróć do forówWersja bez grafikiRSS